آموزش کاربردی

چطور پرفکت مانی بخریم؟ آموزش شارژ حساب پرفکت مانی

چطور پرفکت مانی بخریم؟ آموزش شارژ حساب پرفکت مانی

اگر با ما در ایران بت نیوز همراه بوده باشید در آموزشهای قبلی با مطلب پرفکت مانی چیست و آموزش ساخت اکانت پرفکت مانی آشنا شده اید، اینک به شما می آموزیم چطور حساب خود را شارژ کنید و یا ووچر پرفکت مانی بخرید و در نهایت چند صرافی معتبر برای اینکار به شما معرفی میکنیم.

 

 

راحت‌ و آسان ترین شیوه شارژ حساب پرفکت مانی برای کاربران ساکن ایران خرید پرفکت مانی از سایت‌های معتبر ایرانی است که به راحتی از راه پرداخت ریالی و یا با کارت بانکی انجام می‌شود.

پرفکت مانی هم به شکل یورو و هم به صورت دلاری در سایت‌های ایران قابل خرید و فروش است اما اغلب دلار پرفکت مانی به فروش می‌رسد. برای خرید این ارز دیجیتالی فقط کافیست کلمه «خرید پرفکت مانی» را در وبسایت گوگل جستجو کنید.

قیمت پرفکت مانی بر بنیاد نرخ ارز در کشور تعیین می‌شود. مثلا اگر هر یکتا دلار در ایران ۲۰ هزارتومان باشد، بها دلار پرفکت مانی هم حدود ۲۰ هزارتومان خواهد بود.

برای خرید از سایت‌های فروشنده پرفکت مانی، نیاز است که با ارسال تصویر مدرک شناسایی خویش (مثل کارت ملی و شناسنامه) احراز هویت اتجام دهید. پس از سپردن و تایید هویت، امکان خرید و فروش پرفکت مانی برای شما فراهم خواهد شد.

برای خرید پرفکت مانی باید عدد یا آیدی حساب پرفکت مانی خویش را به سایت فروشنده بدهید تا برای شما واریز را  به انجام برساند. برای پیدا کردن آیدی حساب پرفکت مانی خویش تنها کافیست وارد حساب خود شوید و طبق عکس زیر شماره را ارسال کنید.

 

طبق عکس بالا می‌توانید در صفحه نخست پنل کاربری عدد حسابتان را پیدا کنید و آن را به سایت هدف بدهید تا برایتان واریز را انجام دهد. حساب دلاری با U و حساب یورو با E آغاز می‌شود. صاحب حساب باید برای دریافت پرفکت مانی این شماره را به صرافی مورد نظر بدهد.

 

شارژ اکانت با روش ووچر پرفکت مانی

 

یکی از روش‌های متداول و مرسوم شارژ حساب پرفکت مانی، به کارگیری ووچر پرفکت مانی است.

ووچر پرفکت مانی، به نوعی کارت شارژ پرفکت مانی است که برای واریز پول به حساب پرفکت مانی و یا استحصال متعلق به مورد بهره‌گیری قرار می‌گیرد.

ووچر در واقع شبیه کارت‌های هدیه بانکی مرسوم است و بدون پیچیدگی و دردسر ساخت حساب می‌توان از آن‌ برای خرید و شارژ حساب انواع سایتها که این ارز را پشتیبانی میکنند استفاده کرد.

ووچر پرفکت‌ مانی یک مشخصه ۱۰ رقمی منحصر به فرد دارد و یک کد فعالسازی ۱۶ رقمی. تاریخ برپایی و تاریخ انقضای این ووچرها نیز روی آنها ثبت شده است. نمونه‌ای از یک کارت ووچر پرفکت مانی را می‌توان در ذیل تماشا کرد:

البته لازم است تا بدانیم که این ووچرها فیزیکی نیستند و به صورت دیجیتالی در اختیار کاربران برای استفاده قرار می‌گیرد.

همانطور که در عکس بالا نیز مشخص شده است، با خرید ووچر پرفکت مانی یک شماره منحصر به فرد ووچر (e-Voucher) و یک کد فعال ساز (Activation code) در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با داشتن این دو کد می‌توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

بعد از خرید ووچر ابتدا وارد قسمت Deposit در پنل کاربری خود شوید و با انتخاب گزینه «e-Voucher» حساب پرفکت مانی خود را از طریق ووچر پرفکت مانی شارژ کنید.

با کلیک روی نوشته «Activate an e-Voucher» حساب پرفکت مانی شما به اندازه مبلغی که ووچر خریداری کرده بودید شارژ شده و می‌توانید از آن در هر جایی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *